Детальніше про компанію Sunny Store

Детальніше про компанію Sunny Store

компанія санні


Місто: Україна

Компанія Sunny Store була заснована у 2010 році групою молодих та амбіційних підприємців, які виявили цікавий продукт – рулонні штори ТМ Sunny, і вирішили його ретельно дослідити, презентувати та реалізовувати. Поступово асортимент збільшувався.

На сьогоднішній день спеціалізуються на продажу, встановленні, гарантійному та післягарантійному обслуговуванні сонцезахисних систем, включаючи рулонні штори, штори “День-Ніч”, римські штори, штори плісе, 3D Shade і Roman Style.

Є офіційними дилерами торгової марки Sunny.

В асортименті представлено широкий вибір тканин і систем відомих європейських виробників, таких як Junkers & Mullers GmbH (Німеччина), Coulisse (Голландія), Calcutta (Бельгія), Almedahls (Фінляндія), Miranda та Bamar (Польща), Kirayteks (Турція), Vegas (Польща) і Besta (Польща).

Компанія завжди слідує світовим тенденціям в області декору вікон і пропонує клієнтам інноваційні рішення.

Продукти допомагають зробити ваше приміщення більш функціональним та стильним. Компанія пропонує різноманітні варіанти дизайну та кольорів, щоб ви могли підібрати те, що відповідає вашим індивідуальним вподобанням.

Асортимент включає в себе рулонні штори, які ефективно фільтрують сонячні промені, дозволяючи вам насолоджуватися природним світлом, не втрачаючи приватність. Штори “День-Ніч” надають вам можливість регулювати освітлення та ступінь видимості, створюючи комфортне та затишне оточення.

“Sunny Store” завжди готовий задовольнити потреби клієнтів у сфері сонцезахисту та забезпечити вас надійними та ефективними рішеннями для вашого приміщення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *